Facebook

postheadericon DUSZPASTERSTWO POWOŁAŃ

postheadericon Pallotyńskie Czuwanie Młodych,

PCM2017_plaktA1+spad5mm.jpgDrogi Współbracie!

Z radością zapraszam na kolejne Pallotyńskie Czuwanie Młodych, które odbędzie się w Częstochowie, w dniach 28-29 października 2017 r. Spotkanie tradycyjnie rozpocznie się w Dolinie Miłosierdzia, po czym nastąpi przejście na Jasną Górę i tam będzie kontynuowane.

Więcej…

 

postheadericon DUSZPASTERSTWO POWOŁAŃ: Zostań klerykiem na weekend

weekend-27-29-paz-2016.jpg

To okazja do poznania życia kleryków, funkcjonowania naszego Wyższego Seminarium Duchownego od środka!

Zostaniesz zaproszony na weekend (27–29 października 2016), żeby zamieszkać, modlić się, studiować, pracować i w ogóle żyć jak nasi klerycy. Spotkasz wtedy także naszych Ojców Duchownych czy Przełożonych seminaryjnej Wspólnoty. Możesz więc spróbować swoich sił jako kleryk.

Udział jest bezpłatny

Duszpasterstwo Powołań Apostoł

 

postheadericon DUSZPASTERSTWO POWOŁAŃ: XVIII Konkurs Apostoła (13.06.15 r.)

Konkurs-Apostoła-2015-(45)-(2).jpg

Kiedy wyszedłem z refektarza, na holu zobaczyłem niecodzienny widok. Stała tam mała grupka gimnazjalistów. Wyraźnie na coś czekali. Później na parkingu pod kościołem pojawiły się autokary. Wkrótce cały teren seminarium został opanowany przez dzieci i młodzież, które swobodnie chodziły po parku, grały w piłkę, śmiały się i rozmawiały. W Ołtarzewie odbył się XVIII Konkurs Apostoła.

Więcej…

 

postheadericon DUSZPASTERSTWO POWOŁAŃ: „Akcja” powołaniowa w Opatowie

opatow1.jpg

Do niecodziennego wydarzenia doszło 6 czerwca 2015 r. na terenie klasztoru ojców bernardynów w Opatowie (woj. świętokrzyskie). Z inicjatywy o. Kryspina Florysa – gwardiana parafii pw Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przy klasztorze ojców bernardynów, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Opatowie, na dziedzińcu klasztoru zorganizowano piknik z okazji jubileuszu 25-lecia parafii i 25-lecia samorządności w Polsce.

Więcej…

 

postheadericon DUSZPASTERSTWO POWOŁAŃ: Pallotynada – II Turniej Tenisa Stołowego

Pallotynada-II-Turniej-Tenisa-Stołowego-2015-r-(9).jpg10 stycznia 2015 r. odbył się II turniej tenisa stołowego. Młodzi i starsi gromadzą się w styczniu by uczcić narodziny dla nieba Świętego Wincentego Pallottiego. Zgromadziliśmy się w naszym pallotyńskim domu w Otwocku przy ul. Żeromskiego 6. Zgromadziło się 26 uczestników, z 4 wspólnot: Białej Niżnej, Ołtarzewa, Otwocka i Otwocka - Wólki Mlądzkiej. Nad całością czuwało 9 opiekunów.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ
WARTO POSŁUCHAĆ
WARTO WIEDZIEĆ
Reklama