Facebook

postheadericon Pallotyńskie Czuwanie Młodych,

PCM2017_plaktA1+spad5mm.jpgDrogi Współbracie!

Z radością zapraszam na kolejne Pallotyńskie Czuwanie Młodych, które odbędzie się w Częstochowie, w dniach 28-29 października 2017 r. Spotkanie tradycyjnie rozpocznie się w Dolinie Miłosierdzia, po czym nastąpi przejście na Jasną Górę i tam będzie kontynuowane.

Tegoroczne Pallotyńskie Czuwanie Młodych zatytułowano: Razem z Maryją-Oblubienicą Ducha Świętego. Na takie brzmienie hasła wpłynęły bieżące wydarzenia Kościoła w Polsce. Niedawno zakończony Jubileusz 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Za ten czas obfitujący w błogosławieństwo Boże, przez pośrednictwo Maryi, należy szczególne podziękować. Ponadto, nowy Program duszpasterski 2017/2018 pod hasłem Duch, który umacnia miłość, stał się inspiracją do przeżywania tajemnicy Maryi jako Oblubienicy Ducha Świętego. Dlatego Razem z Maryją chcemy popatrzeć na nasze pragnienia, działania i zaprosić Ducha Świętego, by napełnił nas swoją Mocą.

Niech nadchodzące Pallotyńskie Czuwanie Młodych będzie okazją do podziękowania Bogu przez pośrednictwo Matki Bożej za dotychczasowe dary i prośbą o kolejne.

Zapraszam w imieniu ks. Kamila Wolana SAC, dyrektora Ośrodka Duszpasterstwa Powołań Prowincji Poznańskiej oraz własnym.

Szczegóły czuwania znajdują się na plakacie dołączonym do niniejszego zaproszenia.

Z braterskim pozdrowieniem

Ks. Rafał Czekalewski SAC

 
WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ
WARTO POSŁUCHAĆ
WARTO WIEDZIEĆ
Reklama