Formacja

ZĄBKOWICE ŚL.: WIZYTACJA GENERALNA DOMU WSPÓLNOTY NOWICJACKIEJ

WIZYTACJA GENERALNA DOMU WSPÓLNOTY NOWICJACKIEJ 2015

W minionym tygodniu, w dniach: 27-29 listopada 2015 r., miała miejsce wizytacja generalna w domu Okresu Wstępnego (nowicjatu) w Ząbkowicach Śląskich. Wizytatorami byli: ks. generał Jacob Nampudakam SAC oraz radca generalny ks. Martin Manus SAC.

Nowicjusze obu pallotyńskich prowincji w Polsce podczas spotkania z Księdzem Generałem mieli okazję dowiedzieć się z pierwszej ręki o najważniejszych wątkach bieżących z życia Stowarzyszenia i zadać nurtujące ich pytania.

Natomiast księża zaangażowani w formację oraz członkowie wspólnoty ząbkowickiej, oprócz spotkań wspólnych, odbyli również spotkania indywidualne z wizytatorami.

Obok pełnienia swoich obowiązków, nasi goście z Rzymu mieli również okazję wspólnie z nami świętować imieniny proboszcza, ks. Tadeusza Beściaka. Ksiądz Generał odwiedził również, przebywającego w szpitalu w Polanicy Zdroju, drugiego solenizanta – ks. Tadeusza Korbeckiego.

Zarówno gospodarze jak i goście na zakończenie dali wyraz swojemu zadowoleniu z udanej wizytacji, co zostało uwiecznione na załączonych zdjęciach.

Al. now. Grzegorz Palacz

{gallery}events/2015/1511/WIZYTACJA-GEN{/gallery}


Warto dołączyć

Warto wiedzieć

Warto posłuchać

Warto wspomóc

Jak do nas trafić