Formacja

ŚWIĘTA KATARZYNA: Pozdrowienia od Postulantów!

Postulat 2011

Zakończyliśmy już Postulat. W trakcie jego trwania mieliśmy przyjemność gościć Księdza Prowincjała Józefa Lasaka SAC. Po wspólnej modlitwie odbyło się spotkanie, w czasie którego opowiedzieliśmy czcigodnemu gościowi o naszych przeżyciach. Następnego dnia, ks. Prowincjał celebrował dla nas uroczystą Mszę św. Dziękujemy za odwiedziny oraz za pokrzepiające słowa skierowane do nas.

 Przybył do nas również psycholog. Przeprowadził testy oraz odbył z każdym z nas rozmowę, która miała nam pomóc zrozumieć samego siebie. „Nie taki psycholog straszny, jak go malują.”

W jedną z niedziel wybraliśmy się na Święty Krzyż. Na miejscu uczestniczyliśmy we Mszy św., której przewodniczył ks. Kazimierz Ryczan, biskup diecezji kieleckiej. Otrzymaliśmy od niego specjalne błogosławieństwo i obietnicę modlitwy w naszej intencji.

W minionym tygodniu uczestniczyliśmy w Pallotyńskim Spotkaniu Młodych w Ołtarzewie.

Maciej Krzywiński, Marcin Majewski

>>>NB. W dniu 30 sierpnia 2011 r. 6 kandydatów do kapłaństwa, w tym 2 ze Słowacji, oraz 1 kandydat na brata ukończyło Postulat i zostało dopuszczonych do I roku Okresu Wstępnego w Wadowicach. Nowicjat rozpocznie się 15 września br.

{gallery}aktualnosci/1108/110827/postulat.2011{/gallery}


Warto dołączyć

Warto wiedzieć

Warto posłuchać

Warto wspomóc

Jak do nas trafić