Formularz do Intencji

Na tej stronie możesz zamówić intencje mszalne, które zostaną odprawione w pallotyńskiej wspólnocie miejscowej w Warszawie. Aby intencja została przekazana kapłanowi należy wybrać rodzaj mszy oraz wysokość ofiary, a następnie kliknąć "Zamów intencję", aby złożyć ofiarę przelewem.

Msze Święte Wieczyste

(Dzieło Powołań Kapłańskich i Zakonnych)

Jako Księża Pallotyni odprawiamy codziennie 3 Msze Święte (zbiorowe) zwane wieczystymi. Do Mszy św. wieczystych można wpisać osoby zmarłe jak i żyjące (prosimy zaznaczyć czy jest to osoba żyjąca czy zmarła). Osoby żyjące wpisane do Mszy świętych wieczystych uczestniczą „w dobrach duchowych” za życia i po śmierci. Ofiara na ten cel jest ofiarą dowolną ale w miarę swoich możliwości prosimy ponawiać ofiarę w tej samej zamówionej intencji.

Msze Święte za wstawiennictwem naszego Założyciela św. Wincentego Pallottiego

W dniu 22 stycznia każdego roku, w pallotyńskich kościołach odprawiamy 30 Mszy św. (zbiorowych), w intencji osób zgromadzonych wokół dzieła i wspólnot pallotyńskich oraz w powierzonych nam intencjach "prośbach i podziękowaniach".

Msze Święte indywidualne

Przyjmujemy na Msze Święte indywidualne (bezterminowe i terminowe). Zamówiona Msza św. zostanie odprawiona w najbliższym czasie lub w terminie określonym przez Ofiarodawcę.Dostępność terminów zależy od pory roku, najtrudniej o wolne terminy w niedziele i w dniach popularnych imienin. Można też zamawiać Msze św. z większym wyprzedzeniem.

Msze Święte majowe

Przez cały miesiąc maj, w pallotyńskich kościołach w Polsce, odprawiamy codziennie 18 Mszy św. (zbiorowych), w których przez wstawiennictwo Królowej Apostołów polecamy Bogu Was i Wasze intencje.

Msze Święte listopadowe

Każdego roku w miesiącu listopadzie, w naszych pallotyńskich kościołach, sprawujemy codziennie 24 Msze Święte (zbiorowe), za wszystkich zmarłych, których powierzycie naszej modlitwie.

Msze Święte Gregoriańskie

Informujemy, że: Gregorianka jest to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawianych przez 30 kolejnych dni w intencji jednej osoby zmarłej. Nazwa ta pochodzi od imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia, w taki sposób modlił się o wybawienie z czyśćca zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swojej łaskawości przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca. Mszę św. Gregoriańską odprawiamy w miesiącu podanym przez Ofiarodawcę lub w najbliższym wolnym terminie. Aktualnie minimalna składana ofiara wynosi 1000 zł.

Przeczytaj czym są Msze św. gregoriańskie

Czytaj więcej

Pilne intencje

Intencje pilne w nagłych przypadkach przyjmujemy po wcześniejszym uzgodnieniu z ks. Piotrem Niedzielą, tel. 601-31-68-26 lub mail npsak@pro.onet.pl.

Dane podstawowe

Rodzaj mszy: *
Treść intencji: *
Proponowana data: *
Ofiara: *

Szczegóły płatności

Imię: *
Nazwisko: *
Ulica: *
Nr mieszkania, lokalu, itp. (opcjonalne):
Kod pocztowy: *
Miasto: *
Telefon: *
Adres E-mail: *

* - pola wymagane

 

Szanowni Państwo,

Nowe prawodawstwo nałożyło także na nas obowią­zek poinformowania o ochronie danych osobowych osób fizycznych. Zatem, stosownie do treści art. 13 ust. 1, 2 i 3 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fi­zycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:

Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Księża Pallotyni), Dom zakonny,

NIP: 113 20 93 387, REGON: 040109958,

adres: ul. Skaryszewska 12, 03-802 Warszawa,

adres e-mail: msze@pallotyni.org, tel. +48 22 8182714

Państwa dane osobowe będą przechowywane tylko w celu wysyłki naszej korespondencji i nie będą przeka­zywane podmiotom trzecim. Jednocześnie informujemy o prawie do wglądu, poprawiania oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w dowolnym momencie.

Brak negatywnej odpowiedzi będziemy traktowali jako zgodę na dalszą naszą współpracę.


Warto dołączyć

Warto wiedzieć

Warto posłuchać

Warto wspomóc

Jak do nas trafić