Prowincja Chrystusa Króla

Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego - Warszawa
Zrzucamy kilogramy, nabieramy ducha

Komplementarność konstancińskich Rekolekcji z Postem Daniela wyraża się w ich wieloaspektowości, całościowym podejściu do człowieka. Zarówno kadra, która jest do dyspozycji podczas każdego turnusu (kapłan prowadzony rekolekcje, kierownicy duchowi, lekarz, pielęgniarka, dietetyczka, fizjoterapeuci), jak i atrakcyjność ośrodka (miejsca na osobistą modlitwę i wyciszenie, basen, siłownia, sauny, jacuzzi, grota solna, gabinety masażu, przestrzenny park na spacery, kijki i rowery do wypożyczenia), a w końcu specjalnie opracowany program rekolekcji (poranna gimnastyka, konferencje biblijne, psychologiczne i dotyczące prawidłowego odżywiania, Msza święta, adoracja, aktywności na basenie i siłowni, spacery i pielgrzymki w okoliczne miejsca kultu lub kultury, czas na wypoczynek) sprawiają, że odnawia się cały człowiek, zarówno od strony duchowej, jak i cielesnej.

Warto podkreślić – o czym wielokrotnie wspomina nestorka diety warzywno-owocowej dr Ewa Dąbrowska – że stosowanie poprawnie przez dłuższy czas diety uodparnia nasz organizm przed różnymi wirusami i pozwala zwalczyć różnego rodzaju choroby współistniejące. Uczestnictwo w naszych rekolekcjach może więc wydać dobre owoce w uzdrowieniu zarówno duchowym, jak i cielesnym.

Właśnie ruszyły zapisy na przyszły rok. Na naszej stronie można znaleźć dokładne terminy, tematy i prowadzących poszczególne turnusy. Zapraszamy również na turnusy połączone z warsztatami pisania ikon. Serdecznie zapraszamy.

Dane kontaktowe:

Centrum Animacji Misyjnej

ul. Leśna 15/17, 05-510 Konstancin-Jeziorna

+48 732 732 171, +48 22 756 35 90