Prowincja Chrystusa Króla

Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego - Warszawa

Na tej stronie możesz zamówić intencje mszalne, które zostaną odprawione w pallotyńskiej wspólnocie miejscowej w Warszawie. Aby intencja została przekazana kapłanowi należy wybrać rodzaj mszy oraz wysokość ofiary, a następnie kliknąć „Zamów intencję”, aby złożyć ofiarę przelewem.

Informujemy, że: Gregorianka jest to według tradycji Kościoła 30 Mszy świętych odprawianych przez 30 kolejnych dni w intencji jednej osoby zmarłej. Nazwa ta pochodzi od imienia papieża Grzegorza Wielkiego (+604), który na skutek prywatnego objawienia, w taki sposób modlił się o wybawienie z czyśćca zakonnika imieniem Justus. Modlitwa papieża okazała się skuteczna, a tradycja Mszy św. gregoriańskich utrwaliła się na stałe w Kościele. Wierni żywią nadzieję, że Bóg w swojej łaskawości przez wstawiennictwo św. Grzegorza uwolni zmarłego z kar czyśćca. Mszę św. Gregoriańską odprawiamy w miesiącu podanym przez Ofiarodawcę lub w najbliższym wolnym miesiącu. Na miesiąc następny, przyjmujemy zgłoszenia do 20 dnia bieżącego miesiąca.

W lutym msze Święte Gregoriańskie sprawowane są od 31 stycznia do 1 marca (lub w roku przestępnym do 29 lutego).

Aktualnie minimalna składana ofiara wynosi 1200 zł.

  Dane podstawowe

  Rodzaj mszy: Msze Święte Gregoriańskie

  Szczegóły płatności

  Szanowni Państwo,
  Nowe prawodawstwo nałożyło także na nas obowiązek poinformowania o ochronie danych osobowych osób fizycznych. Zatem, stosownie do treści art. 13 ust. 1, 2 i 3 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
  Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Księża Pallotyni), Dom zakonny,
  NIP: 113 20 93 387,
  REGON: 040109958,
  adres: ul. Skaryszewska 12, 03-802 Warszawa,
  adres e-mail: msze@pallotyni.org,
  tel. +48 22 8182714
  Państwa dane osobowe będą przechowywane tylko w celu wysyłki naszej korespondencji i nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Jednocześnie informujemy o prawie do wglądu, poprawiania oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w dowolnym momencie. Brak negatywnej odpowiedzi będziemy traktowali jako zgodę na dalszą naszą współpracę.