Prowincja Chrystusa Króla

Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego - Warszawa
Księgarnia Prezent

Księgarnia Prezent zlokalizowana jest przy ul. Skaryszewskiej, tuż przy Dworcu Wschodnim w Warszawie. Jest to miejsce stworzone z myślą o Was. Odpowiadając na Wasze potrzeby, nieustannie poszerzamy asortyment, abyście mogli znaleźć u nas odpowiedni, a zarazem wyjątkowy prezent dla siebie i swoich bliskich.

Nasz sklep oferuje nie tylko książki o tematyce chrześcijańskiej, ale także społecznej, psychologicznej czy politycznej. Znajdziecie u nas wszelkiego rodzaju dewocjonalia, akcesoria oraz szaty liturgiczne. Mamy coś dla ducha, ale także dla ciała. Można zakupić u nas różne rodzaje naturalnych miodów, nasze unikatowe Krówki z nieba i nie tylko. Nie martwcie się, jeśli nie macie pomysłu na konkretny prezent – nasz zespół zawsze gotowy jest udzielić porad i pomóc w doborze odpowiednich produktów.

Logo Prezentu przedstawia nazwę księgarni i paczkę, w którą wpisany jest symbol naszej chrześcijańskiej tożsamości – krzyż. Chrześcijanin to człowiek, który dzieli się miłością z drugą osobą, czyli chce być z nią także w trudnych chwilach i w takich momentach podarować jej coś od siebie. Jednak, aby coś ofiarować, najpierw trzeba coś posiadać, dlatego też miłość Boga do stworzenia jest tą uprzednią, którą należy przyjąć. Sami otrzymaliśmy niezliczone dary, dlatego też chcemy dzielić się, a tym samym pomnażać owo dobro. Na to jesteśmy posłani.

Prezent to również bezpieczna przystań, gdzie można skosztować naszej pallotyńskiej kawy lub herbaty. To idealne miejsce na chwilę odpocznienia po pracy bądź zwyczajnie pośród obowiązków dnia codziennego.

Pokładamy głęboką nadzieję w to, że Prezent stanie się z prawdziwym miejscem spotkania, stworzonym z miłości dla miłości.

Nie sposób nie wspomnieć, że naszym codziennym staraniom o to, aby Prezent był miejscem, do którego będziecie chcieli wracać, patronuje św. Wincenty Pallotti. To on jest honorowym członkiem całej naszej wspólnoty, jest naszym Prezentem z nieba.

Czekamy na Was! Zapraszamy od pon-pt w godz. 9:00-18:00, a w soboty 9:00-15:00.

Zachęcamy również do odwiedzania naszego sklepu internetowego https://e-prezent.org.pl/, gdzie każdego dnia ukazują się ciekawe nowości.

Do zobaczenia!

„Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu” (Dz 20,35)

Księgarnia Prezent