Prowincja Chrystusa Króla

Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego - Warszawa
Rok Szulmińskiego – materiały

Drodzy Współbracia,

Jak co miesiąc Pallotyński Ośrodek Postulacji przygotował materiały liturgiczne, które mogą nam pomóc w przeżywaniu Roku Sługi Bożego ks. Stanisława Szulmińskiego. Zachęcamy do ich wykorzystywania w naszych wspólnotach i parafiach.

Materiały liturgiczne – luty 2021

Nabożeństwo o beatyfikację (4)

Do wspólnot obu naszych prowincji i domów sióstr pallotynek zostały rozesłane rozważania drogi krzyżowej. Prosimy o informację jeśli do któreś ze wspólnot one jeszcze nie dotarły. Przypominamy, że materiały te można również pobrać w formie pliku PDF z naszej strony Droga krzyżowa – Sługa Boży ks. Stanisław Szulmiński SAC (szulminski.pl)

Zachęcamy do odwiedzania strony poświęconej Słudze Bożemu ks. Stanisławowi Szulmińskiemu –www.Szulmiński.pl oraz do umieszczenia linku do strony na stronach parafii i instytucji przez nas prowadzonych.

Na stronie można przeczytać min. świadectwo o naszym współbracie ks. Stanisławie jakie w swoich pamiętnikach z Uchty dał Żyd, Abraham Zak. Świadectwo wyznawcy religii Mojżeszowej jest cennym dowodem w sprawie świętości i heroiczności cnót oraz męczeństwa Sługi Bożego. Ksiądz Szulmiński oczami Żyda Abrahama [Awroma] Zaka (szulminski.pl)

Życzymy owocnego przeżywania Wielkiego Postu!

Ks. Józef Ciupak SAC
ks. Przemysław Krakowczyk SAC